Firma Profilimiz

» Kurumsal » Hakkımızda

Hakkımızda

1992 yılında kurulan ARMADİ Çelik Kapı, ahşap ve metal sanayi sektöründe faaliyet yürüterek, çelik kapı alanında önemli projelere imza atmıştır. Yıllardır kaliteli çelik kapı üretimi ile tanınan firmamız, bugüne kadar kalitesinden ödün vermeden büyümenin haklı gururunu yaşıyor. Uluslararası firma olma yolunda ilerleyen ARMADİ Şirketler Gurubu çelik kapı sektöründe başarısına başarı katarak hızla büyüme yolunda ilerlemiş bulunmaktadır.

ARMADİ Çelik Kapı olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar üretimimizde kullandığımız ileri teknoloji, kaliteli malzeme ve bu kalite bilincini ilke edinmiş uzman personeliyle birlikte, birinci sınıf modern işçiliği üzerine oluşturduğumuz üretim felsefemizle, en ince detaylar uzmanlarımız tarafından çözüme ulaştırılmaktadır. Sağlam işçilik, modern çizgiler, kalite kontrol bilinci ile Merve Çelik Kapıları bilinçli bir hizmet zincirinden çıkmış bir imalat harikasıdır. Günümüze kadar sektöründe lider konumda olması, müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Firmamız devamlı olarak daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarını beraberinde geliştirmektedir. Uzmanlığını bu bilinç ile pekiştirmiş kadro ile en son teknolojiyi yakından takip ederek, ürün kalitesi, üretim kapasitesi ve modern işçiliği ile çelik kapıda Türkiye'nin aranan markası olmayı hedeflemiştir. Bu hedefe ulaşabilmek için de enerjisini ve dinamizmini asla yitirmeden sürekli kendini yenileyerek büyümeyi, ürün yelpazesini sürekli olarak genişletmeyi, böylece sürekliliğini garanti altına almayı görev bilmiştir. Yüksek kalite, zengin model ve aksesuar çeşitleri ile güven veren ürünlerimiz aynı zamanda estetik açıdan da ince çizgilerle tasarlanmış olup üretimin her aşamasında teknik personelimiz gözetiminde kalite kontrol testlerinden geçirilmektedir.

Amacı yüzde yüz müşteri memnuniyeti olan ARMADİ Çelik Kapı Sistemleri bu güveni sağlamak için tüm imkanlarını seferber ederek, profesyonel makina parkurunu oluturarak, kaliteli ve güvenilir üretim yapmanın haklı gururunu yaşıyor